во ,

Кога ќе те мрзи да почнеш да учиш

lazica1

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што уште е корисно за здравјето, освен …

Паркинг пред салонот за убавина