во ,

Кој тебе со камен, ти него со цвеќе…

kamen

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Четирите животни без кои не може ни една спонзоруша

Личната карта ја држам до главата…