во ,

Колега, што се случи?

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Леле, уште два дена шо ќе те најде…

Слушна ли, се разведуваат комшиите!?