во ,

Леле, уште два дена шо ќе те најде…

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ами, ако го голтнам?

Колега, што се случи?