во

Комшијата доби ќерка. Пет дена е пијан од мака…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8 разлики помеѓу шеф и лидер

Јас кога јадам шпагети