во ,

Леле каква фигура има…

figura

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вака да препишувате…

Докторе не можам да дишам добро…