во

На кој левел си?

Што мислиш?

26 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ех, тато, повеќе нема да излегувам со тебе…

Дилема на 21 век…