во , ,

Најискрено македонско изразување сочувство?

brat

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Колку се 2+2?

Што вика кинез кога ќе слушне дека во Македонија има 2 милиони жители?