во ,

Колку се 2+2?

ubava

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бабо не ми се јаде…

Најискрено македонско изразување сочувство?