во ,

Мајсторе, ракија или пиво?

moze

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Наутро, додека чекаш автобус

Кај спие мачка од 300 килограми?