во ,

Наутро, додека чекаш автобус

avtobus

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога свекрвата ќе ја замоли снаата за помош

Мајсторе, ракија или пиво?