во ,

ДОООООКТОРЕЕЕ ме касна змија…

zmija

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога цврсто си решен дека нема да пиеш повеќе

Срце, што сакаш повеќее, банани или јагодки?