во ,

Ооо, зетот е многу погоден…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ај с’г да виду, кога га стра од жене…

Кога не можеш да веруваш на пријателите