во ,

Ај с’г да виду, кога га стра од жене…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Коментар на годината! 😂😂😂

Ооо, зетот е многу погоден…