во , ,

Моќта на воздухот, само Џедаите имаат ваква моќ!

mok

Што мислиш?

26 Поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Брату најдов 100 евра на улица

Во операциона сала 2 мин пред анестезиjа пациентот прашува…