во ,

Најдобрата хотелска соба на планетата

Малку е чудно што лизгалката не завршува во базенот кај девојчето, ама ајде…

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 Мемиња кои докажуваат дека мачките се “вистински генијалци” на четири нозе

30 Најчудни и најоткачени куќи во Белгија што се толку лошо изградени, дури се смешни