во

Нас не ни даваа мобилен или таблет за да седиме мирни

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одсекогаш не краделе Американциве

Ако не носела вакви, мала е за тебе