во

Она кога не учиш па ќе ти се насобере…

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Блажо звоне на телефон…

Јасно ви е зашо нема да не биде?