во

Некогаш беше вака!

vaka

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Че претрчиш ле до продавницата?

Само си дојди уште еднаш пијан!