во ,

Че претрчиш ле до продавницата?

pivo

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Паметниот запишува…

Некогаш беше вака!