во

Паметниот запишува…

zapisuva

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Рече ќе излезе за 5 минути

Че претрчиш ле до продавницата?