во

Рече ќе излезе за 5 минути

pet

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ало, полиција!!!

Паметниот запишува…