во

Нема некоја разлика

razlika

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, што е тоа крокодил?

Студент во Скопје полага испит по математика…