во ,

Ристе бе, од кога почна ти да носиш обетка?

Го прашува Митко – Ристо:

– Ристе бе, од кога почна ти да носиш обетка?

– Од кога ми ја најде жена ми во колата!!!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

30 Фотографии од класичните уметнички икони претставени како модерни Инстаграм инфлуенсери

За тебе имам и добра и лоша вест…