во ,

Ќе може ли да ми ја претскажеш иднината?

Оди жена кај гатачка:

– Ке може ли да ми ја претскажеш иднината?

– Не е проблем – рекла гатачката и започнала:

– Те очекува една навистина бурна пролет со многу патувања, многу емоции и многу секс, ама на крај ќе ти падне многу тешко.

– Зошто?!

– Маж ти ќе дознае!

Што мислиш?

14 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кажете ни, која е вашата тајна за долг живот?

Свети Петар ги распределува „новодојденците“…