во ,

Некоја плавуша оставила оглас на сајт за запознавање

Некоја плавуша оставила оглас на сајт за запознавање:

– Висока – кога сум на потпетици!

– Добра – ако не ме налутиш!

– Умна – ако не поставуваш глупи прашања…

Некој дечко додал коментар на ова:

– Убава – ако не запалиш светло!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Се јавува влав на жешка линија по телефон…

Професор на својот час истакнува неколку статистички податоци…