во ,

Професор на својот час истакнува неколку статистички податоци…

Професор на својот час истакнува неколку статистички податоци:

– Според најновите статистики 47% од жените, сакаат секојдневен секс, дури 70% го обожаваат оралниот секс, околу 40% ги изневеруваат своите мажи, 80% имаат по најмалку 2-3 омилени пози…

На ова студент од последните клупи довикува:

– Што ќе ни се овие статистики?? Имиња, адреси, телефони ни требаат!

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Некоја плавуша оставила оглас на сајт за запознавање

15 Девојки и момци кои „сфатиле“ дека матурата треба да биде погламурозна од Оскари…