во ,

Се јавува влав на жешка линија по телефон…

Се јавува влав на жешка линија по телефон.

Девојката му вели:

– Ќе направам сѐ за тебе…

Влавот:

– Е па ај затвори и звони ми ти!

Што мислиш?

27 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

20 зачудувачки факти за светот околу нас

Некоја плавуша оставила оглас на сајт за запознавање