во

Поет продава Алфа Ромео

Што мислиш?

1 поен
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ДРУГАРИ ОВА Е МОЈОТ НАЈСРЕЌЕН ДЕН ВО ЖИВОТОТ!

Ти се боцкаш, а јас гледам нова ѕвезда како паѓа…