во ,

Кога ќе го отвориш фрижидерот и видиш дека цимерот го изел и последниот сендвич

sendvic

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога мојот 6 годишен братучед ме повикува да се бориме

Кога ќе ти кажат дека задачата од пред 3 дена сеуште не си ја завршил