во ,

Затоа што постојано зјапете во телефон…

telefon

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оној момент кога ќе се ослободите…

Сите кукаат поради љубов…