во ,

14 Познати личности кои драстично го променија својот изглед и ја изненадија јавноста

Неретко, познатите личности обожуваат да експериментираат со својот изглед, без разлика дали станува збор за промена на бојата на косата или нејзино целосно шишање. Понекогаш го менуваат и својот стил и ги шокираат своите фанови, а ова се само дел од нив – погледнете.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бизнисмен си купил џип 4х4 и го паркирал пред зградата во која живее…

10 филмови кои ќе ви помогнат да заборавите на сè