во

Прага е полна со изненадувања…

polna

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Идеш дa купиш цигaри…

А јас за ваква слика добив кец…