во

А јас за ваква слика добив кец…

slika

Што мислите?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прага е полна со изненадувања…

Тато, купи ми молив…