во ,

Пред македонскиот гениј и боговите молчат!Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слушна ли, се разведуваат комшиите!?

Во Токио заврна снег после 4 години и луѓето споделуваат фотографии од своите необични снешковци