во ,

Продавам Голф 2, нов, неотпакуван

golf2

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пријатели засекогаш!

Како се вика охридскиот Бог на судбината?