во ,

Тато, што се прави са парите?

parite

Видео на денот

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ојде пензијата…

Кога ќе ти дадат во школо да пишуваш казна