во

Ова веќе станува сосема прикладен поклон за свадба

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Македонското образование од 1990 до денес

Босански имиња