во

Споменик за жените…

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Оној момент кога не можеш да си го разбереш напишаното

Климата, не ја даваме!