во , ,

Што е побрзо од брзината на светлината ?

avtobus

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Баба Радо, една ми стави seen, а јас многу ја сакам

Денот од кој се плашеше Ајнштајн