во ,

Кога ќе слушам техно музика

tehno

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кога ќе ти кажат дека задачата од пред 3 дена сеуште не си ја завршил

Кога ќе му објаснуваш на професорот да ти ги оправда изостаноците