во ,

Ти си го правел, ти си го гледај!

Што мислиш?

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

“Сите ми се петки” Стартер Пак

Ќерко моја, пази се таму, ќе те види некој мангуп…