во ,

Мамо, веќе извесно време спијам со соседот…

– Мамо, веќе извесно време спијам со соседот…

– Но, тој може да ти е татко!

– Мамо, возраста нема никакво значење!

– Јас не зборувам за возраста!

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Седи девојка на статичниот велосипед во теретана и си зјапа наоколу…

Џејмс Бонд седи на шанк во бар и си го гледа часовникот…