во , ,

Во еден скопски кафич…

Во еден скопски кафич…

Келнерката:

– Повелете, господине?

– Џек Даниелс.

– Цеца од Богданци, мило ми е.

Што мислиш?

7 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кај вас загарантирани ли се осигурувањата? Да нема проблем со исплата на обештетувањата?

Македонец фатил златна рипка…