во ,

Возам пијандури од кафана…

pijanduri

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Политичари VS. Работниците

Бабо не ми се јаде…