Кога ќе му се јавиш на комшијата да го прашаш зошто ставил лозинка на Wi-Fi-то

wifi

loading...
loading...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *