во , ,

Меѓувреме земјоделците во Русија…

Иван Дизел како Димитри Торето во филмот “2 Drunk 2 Blyatious”.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Знаеш дека не си арен со паметот кога и кучето ќе почне вака да те гледа

40 Мрачни стрипови за совршен завршеток на работната недела