во ,

Знаеш дека не си арен со паметот кога и кучето ќе почне вака да те гледа

Погледот кажува се. Кучето исто така се чуди што погрешило во животот за да му се падне таков газда.

Што мислиш?

6 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

За тебе имам и добра и лоша вест…

Меѓувреме земјоделците во Русија…