во , ,

Жена отишла на доктор и се пожалила дека постојано се чувствува уморна…

Жена отишла на доктор и се пожалила дека постојано се чувствува уморна.

– Колку често имате се*с? – Прашал докторот.

– Секој понеделник, среда и петок! – Одговорила жената.

– Па, можеби треба да одморате во среда.

– Не можам – тоа е единствената вечер во која маж ми е дома.

Што мислиш?

10 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Комшија, имаш ли рачен клуч 10-ка?

13 Смешни илустрации кои ко прикажуваат тајниот живот на храната и пијалаците