во ,

Жени, рај за очи, пекол за душа…

raj

Гласај!

0 поени
Upvote Downvote

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Змијова, најдобар поклон…

Буден сум секоја вечер…